Mnoho laiků si stále myslí, že pro tvorbu kvalitních stránek je potřeba mít znalosti a zkušenosti v oboru. To možná platilo ještě tak před deseti lety, ale v současnosti je situace úplně jiná. Proč si myslíte, že každým rokem se počet webů tak výrazným způsobem zvyšuje? Je to dáno hlavně tím, že lidé už nemusí platit programátorům a web designerům za to, aby mohli mít vlastní stránky. Mohou si je udělat sami a gratis. Neměl by tedy být žádný velký problém, abyste si i vy vytvořili stránky podle svých představ bez nutnosti jakýchkoliv nákladů.
ovál z ikon
Největším rozdílem v tomto oboru oproti předchozím létům je přístupnost programů, respektive aplikací, díky kterým lze weby zrealizovat. Ještě poměrně nedávno byl člověk nucen koupit si drahý program, který sice umožňoval sestavit si v podstatě dokonalý web, který bude šlapat jako hodinky na jakémkoliv prohlížeči, ovšem za nutnost naučit se poměrně složité rozhraní a samozřejmě také i základy programování. A do toho se každému nechtělo. Navíc lidé umělecky nadaní, kteří obvykle nemají příliš velký cit pro matematiku a obecně tvorbu logických vzorců, byli nahraní a museli se buďto bez svých stránek obejít, nebo se obrátit na třetí stranu. Dnes už je situace naštěstí jiná.
dolary před notebookem

Jednoduše pochopitelné

Aplikace, které můžete najít i na českém internetu vám mohou pomoci vyrobit si web, který vám bude z větší části vyhovovat. Je nutné zmínit, že tyto aplikace jsou sice zdarma, ale v případě, že budete toužit po obsáhlejších stránkách, které jsou daleko složitější než standard, už si s verzí nabízenou zadarmo asi nevystačíte. Na tvorbu běžných webů o několika stránkách ale tyto aplikace více než stačí. Jejich výhodou navíc je, že nejsou vůbec složité. Velice rychle se v jejich rozhraní dokážete zorientovat a vytvořit si přesně to, co potřebujete. Nemusíte umět programovat, dělat grafiku, prostě nic.

5/5 - (3 votes)